Garanti Hakları Son Güncelleme Tarihi 7 ay önce

 • İŞYOL HAKKINIZI GARANTİ EDER : İŞYOL, hizmet alım satımının güvenliğini ve güvenilirliğini sağlayan katı politikalarla hizmet alıcı ve sağlayıcıların haklarını garanti altına alır.
 • PARANINZ İADE EDLİEBİLİR : Satıcının hizmet açıklamasında sunduklarına göre tam olarak uygulanmaması durumunda hizmet tutarını her zaman iade edebilirsiniz.
 • 7/24 SAAT DESTEK : Karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözmenize yardımcı olmak ve her türlü sorunuzu yanıtlamak için, haftanın 7 günü 24 saati hazır ve işbirliği içinde çalışan teknik destek ekibimizle buradayız.
 • DOĞRULANMIŞ KMİLİKLER :İŞYOL'da Hesap Kimlik Doğrulama Sistemi ile kimliğini doğrulayan binlerce satıcı bulunmaktadır. Daha güvenli ve daha ciddi işlemlerin sağlanması.


1- ALICI GARANTİ HAKLARI :
 1. Hizmet detaylarını dikkatlice okuyun ve uygulama süresine dikkat edin: hizmet başlığında ve açıklamasında ne yazıyorsa onu alacaksınız. Bu nedenle, hizmet uygulama süresine bakılmaksızın, hizmetleri yalnızca almayı kabul ettiğiniz tarihten itibaren 15 gün süreyle garanti ettiğimizi bilerek, hizmet uygulama süresine dikkat ederek dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.
 2. Hizmeti satın almadan önce satıcıyla iletişime geçin ve talebinizi netleştirdiğinizden emin olun: Hizmette belirsiz ayrıntılar bulursanız veya sorularınız varsa, hizmeti uygulamaya başlamadan önce satıcıyla bu konuda iletişime geçebilir ve talebinizi mutlaka açıklığa kavuşturabilirsiniz. Aranızdaki anlaşmanın herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için eksiksiz ve açık olması şartıyla, doğru şekilde.
 3. Hizmeti almadan önce dikkatlice inceleyin: Satıcı size bir teslimat talebi gönderirse, hizmeti dikkatlice inceleyin ve açıklamaya ve onunla yaptığınız sözleşmeye uyduğundan emin olun. Sipariş alındı ​​butonuna bastıktan sonra sipariş durumu Teslim Edildi olarak değişecektir. , kar ise satıcının hesabına aktarılacaktır, bu da hizmetin tamamını aldığınız anlamına gelir.
 4. Hizmette değişiklik talep etme: Satıcının gönderdiği eserde herhangi bir hata veya eksiklik varsa Değişiklik İste butonuna tıklayarak satıcıya gerekli değişiklikleri açıklayın.
 5. Satıcıdan yanıt alamazsanız paranızı iade edin: Satıcı, talebiniz dahilinde size yanıt vermezse siparişi iptal et butonuna basabilirsiniz ve para doğrudan İŞYOL hesabınıza iade edilecektir, size görünecektir. bakiye sayfasında ve onunla başka bir hizmet satın alabilirsiniz.
 6. İstenilen hizmetin açıklamasına uyun: Satıcıdan, açıklamaya aykırı başka bir hizmet istemeyin, Örneğin: Bir tasarımı hayata geçirmek istiyorsanız, satıcıdan çeviri hizmeti almayın.
 7. Satıcı ile İŞYOL üzerinden iletişime geçin: E-posta, Facebook hesabı veya cep telefonu gibi harici iletişim araçlarını kullanmayınız, iletişimin site dışında gerçekleşmesi durumunda İŞYOL haklarınızı garanti edemeyecektir.
 8. Sadece İŞYOL ile ödeme yapın: İŞYOL dışına herhangi bir miktar göndermeyin, bu hakkınızı kaybeder ve maalesef paranızı geri alamayız.
 9. Satıcıyla aranızdaki sözleşmeye uyun: Satıcıyla sözleşmeniz dahilinde olduğu sürece her türlü değişikliği talep etme hakkınız vardır, ancak hizmette belirtilmeyen başka eklemeler talep etmeniz mümkün değildir. açıklama veya üzerinde anlaşmaya varılmamıştır.
1- SATICI GARANTİ HAKLARI :
 1. Açık ve profesyonel bir hizmet sunun: Hizmetinizi açıklama ve başlık açısından net ve spesifik hale getirin ve etkileyici bir resim veya video ekleyin. Satıcı, verdiği hizmet bilgilerindeki tutarsızlıklardan veya bu bilgilerle yaptığı işlemlerdeki tutarsızlıklardan sorumludur.
 2. Hizmeti uygulamak için yeterli bir teslimat süresi belirleyin: Alıcının gecikmemesi için hizmetin teslimi için uygun bir tarih belirleyin, aksi takdirde uygulama süresi dolduktan sonra hizmeti iptal edebilecektir.
 3. Satın alma siparişini aldıktan sonra hizmeti yürütmeye başlayın: Alıcı, hizmeti satın alıp tam bedelini ödeyene kadar hizmeti yürütmeye veya teslim etmeye başlamayın, zira alıcının talebi Gelen Siparişler bölümünde görünür. Satıcı.
 4. İŞYOL dahilinde alıcı ile iletişim kurun: İŞYOL dışında iletişim aracı eklemeyin veya talep etmeyin. İŞYOL web sitesi, tüm iletişimin kendisi üzerinden yapılması durumunda tüm haklarınızı garanti eder.
 5. Kullanım şartlarına uygun hizmetlerin sağlanması: Yönetim tarafından sürekli olarak takip edildiğinden, özel mesaj yoluyla da olsa, şartları ihlal eden hizmetler sağlamayınız ve bunların uygulanmasını kabul etmeyiniz.
 6. Alıcı, önceden iletişim kurmadan hizmeti talep edebilir: Hizmetin uygulanabilmesi için alıcının satın almadan önce iletişim kurması zorunlu değildir. Alıcının sitede sunulan hizmetleri önceden iletişime geçmeksizin doğrudan talep etme hakkı vardır, bu nedenle sağladığınız hizmetteki detayların net olduğundan emin olun.
 7. Hizmeti tam olarak uygulandıktan sonra teslim edin: Hizmeti eksiksiz ve üzerinde anlaşılan spesifikasyonlara uygun olarak tamamladıktan sonra almayı talep edebilirsiniz. Hizmeti uygulamadan teslim almayı talep etmek, hesabın derhal askıya alınmasına neden olur. Satıcı olarak siparişinizi yönetme bölümünde daha fazla ayrıntıya bakın.